Ana Sayfa Biz Kimiz ? Forum Dokümanlar Etkinlikler İletişim

ETKİNLİKLER

DEFCONTÜRK etkinliklerini genel olarak ifade etmek gerekirse; paneller, çeşitli çalışma gruplarının oluşturulması ve bu grupların etkinlikleri, konferanslar, kongreler, yarışmalar v.b. etkinlikler olarak planlanmıştır. Ancak bu etkinlikler DEFCONTÜRK' ün ruhu gereği katılımcılarımızın katkılarıyla ile hayata geçebilecek faaliyetlerdir.

Şu anda ilk olarak planımız; Türkiye' nin ilk bilişim güvenlik dergisini çıkartmaktır. Altyapımız hazır durumdadır. ISSN' i olan ciddi bir güvenlik dergisi olarak çok yakında sizlere ulaşacaktır. DEFCONTÜRK DERGİ, aylık olarak çıkacak, sektörden uzmanların ve Türk hackerlarımızın yazılarının olacağı alanında ilk olacak bir dergidir. Üyelerimizin DEFCONTÜRK DERGİ için gerekli katkılarını şu andan itibaren her daim beklemekteyiz.

Ayrıca şu anda içeriğini duyurmak istemediğimiz gerek içerik olarak gerekse de içeriğe katkıda bulunan dünyaca ünlü uzmanların katkılarıyla da alanında yine bir ilk olacak ikinci bir dergimizin de gerekli altyapı çalışmaları sürmektedir.

Konferanslar, paneller, kongreler gibi etkinliklerimiz ise üniversitelerimiz ve sektörün önde gelen firmalarının da desteğiyle Türkiye' nin her yerinde gerçekleştirilecektir.

Sabırla, profesyonel bir yaklaşımla ve heyecanla etkinliklerimiz için tüm ekibimiz çalışmaktadır.

 

DEFCONTÜRK YÖNETİMİ